| Claudia852963 a întrebat:

m-am jucat tamagochi online.si am luat toate bucatile din el.si mi-a aparut ca bravo, o sa primesti un mail pe nu mai stiu ce data si din astea. e cineva care a jucat si a si castigat premiul adica sa il trimita?happyfundita

Răspuns Câştigător
| AlyNNutzA a răspuns:

Daa am jucat eu tongue
Este o porcarie laughing am facut tot ce trebuiawinking si nu am primit nimic straight face am asteptat o luna si degeaba :-s
Jocul este pentru copii mai mici de 11-12 ani rolling on the floor)))
Funda puppy dog eyes?