| 16Gabriela a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cei care stiu sad Am castigat un tricou si probabil si cana ca am avut cele mai multe raspunsuri dintre castigatori, in data de 21.06 si a trecut ceva timp si nu ma mai anuntat ca o sa imi trimita...intrebarea e pentru cei care au castigat. Cat timp a durat pana ati primit premiul?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(

Cana o primeşti DOAR dacă ai ieşit pe primul loc în "Topul săptămânii" - vezi topul de la linkul :
http://www.tpu.ro/useri/topul-saptamanii/

TREBUIA să fi contactată pe adresa de mail şi să ţi se ceară datele de contact ( nume + adresă + telefon ).
Apoi se începe trimiterea coletelor...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(

Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Iar pentru Topul din 30 mai, 9 iunie, 10 iulie şi 16 iulie 2014 ÎNCĂ mai AŞTEPT şi eu :))

Plus încă 2 căni TPU pentru Topul lunii iunie 2014 şi al săptămânii 30 iunie-7 iulie 2014 :)

Să sperăm că le primim până la Crăciun =))

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să primești premiul, totul este să ai răbdare!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Dureaza chiar si 2 luni, ai putina rabdare.
Ai primit email de la admini prin care ti se cer datele de contact?
http://www.tpu.ro/contact
Trimite un mesaj adminilor se te va lamuri cu siguranta
O zi frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai acorda tricouri acum.Eu am asteptat o luna si jumatate pentru ziua de 15 ianuarie.Doar unul am primit desi au fost mai multe zile castigatoare.

| Jipa95 a răspuns:

Buna Gabriela! Prima data cand am castigat si eu tricoul, am asteptat o luna si jumatate ca sa-mi ajunga. Ziua imediat urmatoare ce ai fost validata cu titlul de campion al zilei din ziua precedenta, ar fi trebuit sa lasi aici : http://www.tpu.ro/contact un mesaj pe contact cu datele tale de livrare.

Bft! :)

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu se mai dau tricouri, se da doar titlul de campionul zilei.

| 16Gabriela explică:

Am trimis datele si tot si mi-a zis ca o sa ma contacteze printr-un mesaj cand imi va trimite si...pauza straight face laughing)) dar si eu sper ca pana la craciun sa imi trimita. Si eu am avut cele mai multe din toti castigatorii acelei saptamani deci teoretic ar trebui sa castig si o cana. Sper doar sa fiu acasa cand ajunge...sa nu se duca inapoi de unde a plecat.