| MissLaura a întrebat:

Ma plictisesc ingrozitor! Ceva idei sa scap de aceasta stare grozava?happy Fundita!

18 răspunsuri:
| Levya a răspuns:

Deciii,salut.
Nu iti zic buna ca nu suntem la piata.
''Ce vrea sa insemne numele tau? Dominisoara, suntem pe TPU aici nu se pun intrebari de acest gen!''

| MissLaura explică (pentru Levya):

Inseamna mai multe chestii, nu intelegi tu laughing

| Levya a răspuns (pentru MissLaura):

Nu era o intrebare laughing Stiu ca scrie ''Laura trebuie sa isi schimbe numele''.
Ma enerveaza aia care n-au decat sa comenteze la intrebari fiindca sunt mari invatati! Daia am scris in ghilimele.

| Levya a răspuns:

Stai sa vezi ca m-am chinuit sa scriu tot degeaba! Asta e, s-a sters...

| MissLaura explică (pentru Levya):

Nu s-a sters happy

| Levya a răspuns (pentru MissLaura):

Daca iti apare 13 randuri, ma bucur.

| MissLaura explică (pentru Levya):

Nu imi apar 13 randuri.

| Levya a răspuns:

Schimba-ti look-ul,incearca sa te comporti ca o persoana laughing nu ca o maimuta(stai linistita, glumesc)
Daca ai carti gen ''Cartea fetelor-Glamour'' ar fi bine, pentru ca te invata sa faci chestii interesante, daca nu, incepe o noua activitate pe care nu ai mai facut-o ''Here is the pulp''.

| MissLaura explică (pentru Levya):

Chiar azi mi-am schimbat look-ul laughing

| Levya a răspuns (pentru MissLaura):

Ce fel de look? Funda.

| MissLaura explică (pentru Levya):

M-am tuns boblaughing

| Levya a răspuns (pentru MissLaura):

Tare,si mie imi place. Dupa cum vezi, sunt Bob. laughing

| MissLaura explică (pentru Levya):

Nu pot sa vad laughing

| Măli19 a răspuns:

Fă-ți temele! Dacă ai!

| MissLaura explică (pentru Măli19):

Le-am facut happy

Răspuns utilizator avertizat
| Enachescu23 a răspuns:

Un film, un joc, un serial?
Sau o iesire cu prietenii undeva la un suc, cafea, prajitura? Sau faci o baie fierbinte si inchizi ochii (practic ajuta foarte bine la mental sa meditezi in apa calda). Sau poti citi o carte.

| iulikuta a răspuns:

Poti sa te joci jocuri, sau la televizor depinde succes