| ÐαɾκPαιɳteɾ a întrebat:

Maine plec in excursie la Cluj cu clasa si inca o clasa de la o alta scoala ( prea complicat ca sa explic =]] ) si as vrea sa stiu daca pot purta pantaloni 3/4 maine dimineata (plecarea e pe la 7:30 ). Excursia dureaza 3 zile si mergem si la Targu Mures.

4 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Normal ca poti big grin

| Jasm a răspuns:

O sa iti fie frig, ia ceva mai lung. happy

| denyLooL a răspuns:

Eu zic ca daca e cald afara poti sa-ti iei pantaloni.dar daca e vremea urata poti sa-ti iei niste colanti de de supt si apoi sa-ti iei pantaloni aia mai scurti...