| SapperGM a întrebat:

Merg la o nunta a unui prieten de familie si am 13 ani. Ca sa araat mai dragut, vreau sa ma machiez, dar nu stiu ce sa folosesc, ma ajutati; dar pana sambata: rochia de seara este una albastra spre verde cu crem si o sa folosesc niste tocuri mici crem, ce machiaj de seara se potriveste! AJUTOOOR! FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Nu folosi machiaj albastru sau verde in nici un caz. poate ti se pare potrivit dar nu o sa mearga. Mai bine mergi pe un machiaj de seara crem -catifelat. Incearca asa :
http://www.google.ro/......tp?/imgres