| 00NarutoShippuden00 a întrebat:

Mi-am instalat 4Story Ro. Deocamdata nicio problema mi se deschide, pot sa ma loghez, intru pe joc... Dar cand aleg caracterul, cand imi apare imaginea (locul in care ma aflu) se vede totul foarte bine dar... PAMANTUL (iarba) NU SE VEDE! sad. Pur si simplu in loc de pamant este culoare albastru-turcoaz. In rest totul e ok. Copacii se vad, animalele la fel numai pamantul nu.

Stiti cumva care este problema? Am umblat si pe la setari si nu stiu ce are.

Va rog! Dau funda+vot.

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Aceeasi probleme o am si eu si chestia e ca inainte mi se vedea iarba si pamantul si alea acum e un albastru continuu

| Depression a răspuns (pentru Vvistula):

Ai rezolvat problema?