| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!

Pun si eu o intrebare [ de data aceasta cu suparrare in sufletzel sad ]
Tocmai am terminat de citit Colt Alb [e asa de trista sad crying]
Cata mandrie si ascultare in acelasi timp putea avea un lup

Intrebarea este :

Daca ati citit cartea ce parere aveti despre ea?

Cel mai frumos raspuns primeshte funda, dar nu vreau raspunsuri gen - Eh, o porcarie oh go on

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AlinDolce a răspuns:

Am citit`o si eu love struck. Ai dreptate chiar e putin trista :-s. Cel mai mult mi-a placut de lupoaica love struck. Sau de pui blushing. Sau Colt cand lupta cu un caine :d. Fain. Fundita? :*

| Filehost a răspuns:

Am citit-o cu 3 ani in urma, da sincer mi-a placut cit de bine il intelegea lupul facut mai apoi ca animal de companie si chestia cal intelegea din priviri si era de ajuns doar sa vb la el, sichiar mia parut rau cid ii faceau acolo operatie

| Filehost a răspuns:

Da din kite tin minte era autobiografika la jack london, nu?