| アレクサ a întrebat:

Spune-ti-mi si mie un anime cu aventura actiune si comedie, gen one piece. Despre un/o baiat/fata care are un vis si trece prin multe aventuri cu prieteni, etc... big grin Deja am vazut Naruto/Shippude, Bleach, Fairy Tail, Beelzebub,Death Note,Inuyasha, Fullmetal Alchemist., D.Gray-man,Ao no Exorcist, Katekyo Hitman Reborn! Daca ati pute sa imi dati si site-ul une le-as putea viziona ar fi perfect deoarece petava nu mai merge si alt site eu nu stiu. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Dragon Ball Z, Soul Eater

| kyuubiale2910 a răspuns:

Gasesti pe AnimeKage.com /.org o multime de anime-uri de genul asta. Eu acolo ma uit la anime-urile mele preferate (Naruto, Naruto shippuden, Fairy tail si Inuyasha...) e un site foarte bun.