| 00cris00 a întrebat:

Sunt la tara si as vrea sa imi ocup timpul cu ceva dragut. M-am gandit sa fac niste chestii de genul torta, foc mare de tabara etc. As vrea sa imi mai dati si voi niste idei din astea de crafting care sa se faca din mai multe lucruri. De exemplu torta se face din: un bat, o hartie(cloth). Din mai multe chestii. Ei bine vreau sa imi dati exemple de lucruri de genul asta. Funda la cele mai multe exemple. Nu uitati sa imi dati si materialele. Pup :*

Răspuns Câştigător
| LovelyDely02 a răspuns:

Iti poti chema un prieten la tine sa te joci,poti juca carti cu cineva,poti face felicitari, origami, te poti uita la televizor, poti picta, sa colorezi si sa te duci laplimbare.
Sper ca te-am ajutat! :*