| Andre a întrebat:

Am un papagal dragut. vreau sa il vad ca nu ma ocup de el efectiv nu am timp. ce sa fac? il vad sau nu? dati-mi idei

Răspuns Câştigător
| madalina97_7115 a răspuns:

De ce l-ai mai luat daca nu ai timp de el.Macar putin timp trebuie sa iti faci pentru el, sau macar sa gasesti pe cineva care ar fi bucuros sa il detina.

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Poti sa te dai mare ca ai un papagal "dragut" pe la prieteni, si sa il lasi sa moara, sau poti sa iti iei timpul necesar pentru el ca sa traiasca, sau poti sa il dai la cineva care are timp si interes sa il creasca.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Ai putea sa il vinzi cea mai logica chestie sau ai putea sa il dai ingrija unei rude de ale tale.