| claux9730 a întrebat:

Hey, TPU.Sunt un baiat mai copilaros de 13 ani. As vrea sa stiu si eu ce sugestii imi dati de activitati in timpul liber? fundita la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| usernamebpla a răspuns:

Oooo as avea o multime tongue; pai poti canta la chitara sau la pian (astea`mi plac mie ), poti invata de pe net (eu asa am invatat ), poti practica un anumit sport, sau sa desenezi in creion (grafic, mie asam`i plc ), sau sa incerci sa faci grafitti (ca si colegul meu ), sau sa faci fotografi pe care sa le modifici, sa faci filmulete pentru youtube (contul il faci gratis ), poti sa-ti iei un skateboard sau un BMX sa DATE! invata scheme sau poti sa inveti yawn...neahhhh laughing dc vrei sa te ajut in legatura cu una dinte alea id meu : just_me_thata_96

6 răspunsuri:
| TheCreionel a răspuns:

Fotbal, Handbal, Volei, Karting... importat e sa faci ceea ce-ti place!

| Karisma a răspuns:

Diferite jocuri,plimbari,joaca footbal,pleaca la tabara, la frigarui, incearca sa o faci pe un baiat mare si timpul va trece repede.Vezi si tu, ce iti trece prin cap fa.Doar esti baiat. Funda?

| xxcatalinxx a răspuns:

OMULE,fa si tu sport, joaca ceva jocuri(metin 2 ro, WOW, need for speed 2) sau fa-ti o prietena... Bucurate de viata...

| zuzu_6188 a răspuns:

Phai apucate de skating sau dca ai imaginatie fa fiction cu ce iti place tie astea sunt activitatile mele preferate sau dca esti destul de copilaros sa te uiti la desene animatehappy...dar nu orice de desene ci animeuri... spoersc imaginatia exemple:Claymore, Naruto, 07-Ghost,Sekirei,Seikon no Qwaser,Brust Angel,Shion no Ou,Full Metal Alchemist,Shugo Chara, Kaleido Star, K-on sca esti pasionat de muzica, Shiki si Vampire Knight ambele sunt cu vampiri oricum daca pana la urma te hotaresti sate uiti la animeuri intreaba-ma orice ai nevoie si iti raspund pe loc dca sunt online XD ^^

| stf a răspuns:

Incearca sa faci sporturi de exemplu karate happy

| sashihy a răspuns:

hee hee Pai ar trebui sa stii si tu ca de la varsta ta ar cam trebui sa lasi jocurile de copilasi si sa treci la cele de (copii mai mari) intelegi tu? Pentru ca deja cei cu care vei incepe sa iesi:prieteni, colegi etc.or sa.si puna intrebari legat de copilarosenia tawinking daca vrei un sfat incearca sa iesi cu prietenii la un fotbal sau ce fac prietenii tai de obicei big grin bine asta nu inseamna ca trebuie sa incepi sa fumezi si sa faci chestii de 15-16 anihee hee dar nici sa te jocii ca un copil de 8 ani.incearca macar si sper sa imi zici ce rezultate ai.AAA si in caz ca parintii sunt mai duri si nu te lasa afara prea des sau ceva de genu stai pe net cauta tot felul de subiecte cu ceilalti poate daca vrei sa afli ceva ca de exemplu cum ai facut acum sa pui intrebarea asta. Sper sa iti fi fost de ajutor si sa imi zici si mie dupa cum dau rezultatelehappy bye bye :-H