| Adelinnaa a întrebat:

vrea sa vad cine ma face sa rad dati-mi bancuri o poveste amuzanta sau un videoclip orice nu conteaza dar amuzant cel mai funny primeste fundita :X restul vot

Răspuns Câştigător
| tulipenoir1996 a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php :)) intra pe acest link pentru a citi

ntr-o zi invatatoarea lui Bula vine imbracata in frunze. Dupa ore, le spune copiilor sa plece acasa. Numai ca Bula ramane.
- Bula, tu ce astepti?
- Eu, doamna invatatoare, astept sa vina toamna, ca sa cada frunzele!

Bula tradu in engleza "Pisica a cazut in apa si s-a inecat."
Bula:
- E foarte simplu doamna profesoara…"The cat catapultum in water glugluglu and no more miau miau.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

8 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Te puti uita pe youtube la videourile de la nigahiga sau thecomputernerd01, dar doar daca stii engleza ca daca nu stii degeaba te uitihappy

| CosmiNeeel a răspuns:

E amuzant video :
http://www.trilulilu.ro/Pisufnita/7552778e6d9318
Si un banc :) :
Papa este grav bolnav. Intra doctorul sa-l consulte, pe cind cardinalii se roaga in antecamera. Iese doctorul, negru la fata:
- Sanctitatea Sa este grav bolnav si va muri in curind! Dar mai ramine, totusi, o speranta. Ca Sanctitatea Sa sa se culce cu o femeie.
- Valeleu!
- Am spus: daca Sanctitatea Sa se culca cu o femeie, scapa. Daca nu, va muri in curind.
Intra cardinalii la Papa.
- Sanctitatea Voastra, doctorul spune ca sinteti grav bolnav si ca veti muri in curind!
- Valeleu!
- Dar doctorul spune ca mai este, totusi, o speranta: ca Sanctitatea Voastra sa va culcati cu o femeie.
- Aoleu!
- Asa a spus doctorul. Daca Sanctitatea Voastra va culcati cu o femeie, scapati. Daca nu, veti muri in curind.
- Bine, spune Papa, aduceti o femeie. Dar sa fie oarba.
- De ce oarba?
- Ca sa nu ma recunoasca.
Scriu aia: oarba.
- Si sa mai fie si surda.
- De ce surda?
- Ca sa nu ma recunoasca nici dupa voce.
Scriu aia: surda.
- Si sa mai fie si muta.
- De ce muta?
- Ca, daca totusi ma recunoaste, sa nu poata dezvalui.
Scriu aia: muta.
- Si sa aiba sini mari.
- De ce sini mari?
- C-asa-mi place mie.
Funda sau vot ^^ :*

| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Vzr-kzRso78
sunt o gramada de episoade.asta e doar prima parte

| Shottas a răspuns:

Cauta pe youtube "funny clip" sa pe romaneste "razi de mori"

| alexutzu1230 a răspuns:

Ce trebuie sa-i faci unui hipopotam care are diaree?
loc...
2 buhnite stau pe o creanga la un moment dat una spune:
-buhuhu
cealalta:
-buhuhu pe mata ca mai speriat...
cum se numeste femeia care stie tot timpul unde ii este sotul?
vaduva...
un roman un german si un francez se duc la un hotel.
-aveti vreo camera libera?
-nu doar una cu o fantomadevil...
-nu conteaza o luam pe aceia.
in prima seara aude germanul:
-iti rup capul iti rup capul!
sare pe geam...
a doua seara aude francezul:
-te jupoi te jupoi!
sare pe geam.
in ultima seara aude romanul:
-te mananc te mananc!
deshide becul si vede pe lustra o maimuta care vb cu o banana...
EXPLICATIE:iti rup capullvarful bananei.
-te jupoi, ii da coarja jos.
-te mananc mananca banana.
era o echipa de fotbal cu animale, antrenorul spune:
-e toata lumea?
-nu miriapodul nu a venit.
in timpul meciului hipopotamul se impiedica de cv.Se uita in jos si vede miriapodul:
-miriapodule de ce ai intarziat?
-ppaaaiii...ma-ncaltam.
Bula era la scoala si doamna lor invatatoare le-a spus maine sa se imbrace in fructe.
bula se duce acasa...A doua zi bula se dezbraca isi baga o frunza in cur(scuzati de expresie) si se duce la scoala.
-bula tu in ce fruct te-ai imbracat?
-curcudus.

| Tedwiin a răspuns:

Cauta Troglo rakiu all star.Este foarte haios.