| Papaa a întrebat:

vreau niste statusuri ca "Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei!" si "Unii oameni simt ploaia altii doar se uda..." si "Zambesc.Traiesc.Cant.Dansez.Si..poate iubesc...hee hee" si Cum sa nu'i vorbesti? Ochii aia albastri sa nu'i iubesti? >: "
Ceva genu' asta.big grin Merzyy. FUNDAAA!:*

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Vii pleci imi e tot una...o sa fie altul in locul tau intotdeauna
fata desteapta saruta, dar nu iubeste.asculta dar nu crede,pleaca inainte sa fie dezamagita
daca nu ai pierdut nimic, fiifericit. daca ai pierdut putin, fii fericit ca nu ai pierdut mult. daca ai pierdut mult fii fericit ca nu ai pierdut totul iar daca ai pierdut totul fii fericit ca nu mai ai nimic de pierdut:X
cand cineva te raneste, plangi, fa'ti un rau, construieste'ti un pod si treci peste
du'te o blonda du'te la o roscata .....stiu ca poti sa le faci fata.dar intoarce'te la mine ca stii....tot bruneta tine la tine
tu crezi ca esti perfecta dar cuvantul care te caracterizeaza e DEFECTA!:-J
iubesc baiatul cu ochi verzi.cand il privesc ma face sa zambesc
iubesc baiatul cu ochi albastri.cand il vad mai iau toti dra*ii.
iubesc baiatul cu ochi caprui.imi fura inima si o lasa pe a lui

daca mai ai nevoie ma contactezi laughing)
a si... funda?:X

3 răspunsuri:
| GizazCraist a răspuns:

"eu mananc deci exist"
"gaina este un organism viu care face oua"
"sunt acasa si fac un rimembar"
sau
asta merge la sigur
"YOU CANNOT ESCAPE THE ALLMIGHTY BUNGHOLE"