| lc13cm3 a întrebat:

Vreau si eu o scrisoare frumoasa si emotionanta pentru cea mai buna prietena. Da sa nu fie de aia de care gasesti peste tot pe net. Va rog cat mai multe si cat mai emotionante.

2 răspunsuri:
| Lolităăăă a răspuns:

De ce nu iti faci singura? Asta dovedeste prietenielaughing.

Draga mea prietena. De cand te-am cunoscut m-ai ajutat la tot greul intalnit, de aceea vrea sa-ti multumesc ca mi-esti alaturi. Te ador ca prietena si nu vreau sa ne despartim niciodata.

| diaalexandra2002 a răspuns:

Cauta pe internet si modifica cateva ceva. Sper ca te-am ajutat. Funda?