| dasda a întrebat:

Hey TPUlove struck. Cine poate sa-mi spuna, niste desene animate [ inca imi traiesc copilariastraight facehappybig grin.] de la disney? gen: doamna si vagabondul, pisicile aristocate, parisul vesel si 101/102 dalmatieni?batting eyelashes. pleaseepuppy dog eyes.
FUNDA pentru. cele mai multe.

7 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Banbi, frumoasa si bestia, mica sirena, pinochio, lion king, winnie the pooh, pocahontas, nainfricata mulan, chip si dale, cartea junglei, printesa si broasca, alba ca zapada, cenusareasa, toy story, toy story 2, toy story 3; robinsonii; invincibilii; alladin;

| MissAvocado a răspuns:

Compania monstrilor ...etc

| Bringthatbass a răspuns:

Hei! ` Poti sa vezi aici ce desene vrei : http://ericutza.blogspot.com/ chiar daca numele sunaa ` mai prosteste, sunt desene animate! Iti alegi u care vrei! `

| Alex_2466 a răspuns:

Naruto, 101 dalmatieni, cubidu,

| baiatuucupizzza a răspuns:

Tom & Jerry, Chip and Dail,

| Noonee a răspuns:

Mica Sirena, Frumoasa si Bestia big grin