| EllenutzZ a întrebat:

HeyTPU! Am auzit ca la un hack de stardoll iti trebuie doar numele si suma dorita va rog cei care au hack de stardoll sa imi bage si mie in cont stardollari-500, starpoint-5000 si monede star-500.Va rog mult am nevoie mare.Va multumesc din suflet...A nume meu pe stardoll AndradaAngela.Primul care imi incarca contul primeste FUNDA ceilalti cand cineva a raspuns nu mai raspundeti ca sa nu irositi! A si... daca ar exista un hack stardoll stardolars generator care sa nu fie blocat si sa nu aiba virusi dati-mi linkul.Va pup!

2 răspunsuri:
| Doca_Marlena_1979 a răspuns:

Bine intr-o saptamana esti hack din fericire pentru tine sunt administratorul jocului si te-am vazut cum joci.

| 248crisbi a răspuns (pentru Doca_Marlena_1979):

Nu ar trebui sa vorbesti engleza? Daca esti,, administratorul" vreau si eu, ma faci?