| NoPersonMe a întrebat:

Hi! Ce sa faci intr-o excursie de o zi si ce va luati la voi?

6 răspunsuri:
| NamelessGirl a răspuns:

Mdaa ar trebuie intai sa ne spui unde este excursia ca sa te putem ajuta cu ce sa faci

| NoPersonMe explică (pentru NamelessGirl):

Am zis deja ca e la munte!

| Mikyyela a răspuns:

Pai prima data trebuie sa ne spui unde este excursia.

| Mikyyela a răspuns:

Pentru ca o sa faci o excursie la munte, nu-ti recomand o tinuta eleganta, ci mai degraba una lejera, comoda, cu pantofi sport, cel mult casual, imbracaminte cu pantaloni, pana la genunchi, sau lungi, depinde cum iti permite vremea, dar, dupa cum stim, la munte e mai frig decat in zona de campie, deal... Funda/?

| Mikyyela a răspuns:

Ia-ti cele mai comode haine pe care le ai si asupra carora sa nu ai emotii ca se rup, ca se pateaza etc, la munte te mai asezi si pe jos pe iarba si nu e indicat sa iei blugii cei mai fashion pe care ii ai si apoi sa te chinui sa scoti pete de iarba. De asemenea, pentru seara, ia-ti niste bluzite mai sexy care sa se asorteze la blugi, ca indiferent cum va fi, seara cu siguranta se va reveni la tinute mai de "socializare". Si…incaltaminte comoda, comoda!