| 8Anonimul8 a întrebat:

Hi! Ce seriale imi recomdati de actiune, mister, poate sa fie si comedie, dar as vrea sa aiba o poveste interesanta care sa te tina lipit de ecran! Am vazut pana acum lucifer, pacat ca s-a terminat sezonul si prison break( preferatul meu). Am incercat sa ma uit la breaking bad, dar sincer nu ma atrage deloc. Am auzit ca şi lost e bun, dar e ceva gen aventura si nu prea ma atrage,.da stiu sunt pretențios şi complicat

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

13rw
Riverdale
Once Upon a Time
The 100
The Flash * n am habar dacă o să te atragă, dar totuși poți să-l încerci *
Arrow

Merge și ăsta dacă ești plictisit
http://www.hbo.ro/series/directori-adjuncti

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who, Sherlock, Lagends of Tomorrow

| Elide a răspuns:

Merlin m-a ținut lipita de ecran și teen Wolf, the vampire diaries, the flash, once upon a time.

| TheSpell a răspuns:

White Collar
Gossip Girl
The Blacklist
TVD
Dexter
Riverdale mai e fain, dar s-a terminat și cică sez2 e prin 2018, deci dacă nu-ți place să aștepți nu recomand happy

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

1.Game of thrones ( chiar iti recomand, mi se pare ca e cel mai bine facut serial)
2.the vampire diaries ( faza e, ca primul sezon ce cam plictisitor si prost facut si daca te uiti de la sez 2 nu prea intelegi nimic ca se leaga, dar daca ai ambitie si te uiti Pana dupa sez 1, devine pur si simplu genial, iti garantez!)
3. teen wolf (nimic de reprosat la acest serial, unul din cele mai bune.)

Sper ca te-am ajutat! Bafta la urmarit

| AnonimaStyles123 a răspuns:

Pariu cu viata
Pretty little liars
The vampire diaries
13 reasons
Teen wolf
Riverdale

Poti sa incerci ai anime daca vrei!

Funda?