| Bogdan_7318 a întrebat:

Ce seriale imi puteti recomanda, nu vreau sa fie gen Gossip girl. Am vazut deja Prison Break, Dexter, Breaking Bad, Lost, The mentalist.
AS vrea sa fie un serial care sa te tina in suspans.

12 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Pretty little liars

| ramonikame a răspuns:

Incearca Burn Notice!

| alexandra2859 a răspuns:

Nu stiu ce gusturi ai tu dar iti recomand THE VAMPIRE DIARIES.este un serial fantastic, pun pariu ca daca te uiti la primul sezon o sa iti placahappy

| Bleed a răspuns:

The Vampire Diaries, Supernatural, The Secret Circle, Teen Wolf, Pretty Little Liars.

| pepe a răspuns:

Flashpoint

| IAOIADNAA a răspuns:

Incearca serialele de pe www.abcfamily.com! :)
Preferatu-l mmeu este: "Cele 9 vieti ale lui Chloe King" :)Vizionare placuta! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Волчонок / Teen Wolf...e super serialul http://filmix.net/20490-volchonok-teen-wolf-serial-2011.html

| madalinspy a răspuns:

Pariu cu viata
e cel mai tare iti jur!

| nevermind_9666 a răspuns:

Fringe, Supernatural, The vampire diarieshee hee The secret circle thinking, american horror story, chuck

| Kmnths a răspuns:

Moonlight, Medium, Anatomia lui Grey, The secret circle, Supernatural, Teen wolf, Weeds, CSI Miami...

| Zanonimus a răspuns:

House e un serial bun. Chiar daca nu e mult suspans. Pentru o poveste captivanta si misterioasa iti recomand Fringe