| DeYKno2xs a întrebat:

Hii TPU.
Deci vreau sa va zic ca am facut o prostie cat mine de mare straight face.
Deci mie nu mai imi placea de nici o fata nici nimic.
SI intr-o seara mergeam seara pe drum, veneam acasa vad o stea cazatoare.Ce dorinta sa-mi pun ..Sa ma indrogostesc inapoi de cine-va ca e urat asa daca nu iti place de nimenii..Adica na trecuse o vreme de cand nu mai eram cu fosta gagica si thinking
A trecut 2 zile de atunci si cand ies p afara prin cartier, am vazut o fata =p~ ahh ce frumoasa era, e de varsta cu mine si mi-am dat seama ca iar m-am indragostit si ca dorinta s-a indeplinit straight face ...Problema e ca nu stiu daca ii place si ei de mine, adica stam vorbim pana la 3-4 dimineata, iesim p afara mult, ii stiu aproape toate secretele thinking Dar ea mereu imi zice ca ii place de un tip ..si nah n-am ce zice decat bafta si d'astea
Dar e alta problema, mai sta doar 2 zile in campinaa straight face.

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Aaa...pai sa iti spun cum sta treaba.Fie te considera doar un prieten foarte foarte bun si ii place de altul, si in cazult acesta iti voi da un sfat la final, fie ii place de tine.In caz ca te considera doar un prieten si vrei sa fi neaparat cu ea trebuie, trebuie sa faci cea mai nebuneasca chesti pentru ea pe care o poate face cineva.Nush exact ce dar trebuie sa faci ceva nebunesc pentru ea.Deci extrem. Funda?