| DeYKno2xs a întrebat:

Hii TPU.

Deci vreau sa va zic ca am facut o prostie cat mine de mare.

Deci mie nu mai imi placea de nici o fata nici nimic.

SI intr-o seara mergeam seara pe drum, veneam acasa vad o stea cazatoare.Ce dorinta sa-mi pun ..Sa ma indrogostesc inapoi de cine-va ca e urat asa daca nu iti place de nimenii..Adica na trecuse o vreme de cand nu mai eram cu fosta gagica si

A trecut 2 zile de atunci si cand ies p afara prin cartier, am vazut o fata =p~ ahh ce frumoasa era, e de varsta cu mine si mi-am dat seama ca iar m-am indragostit si ca dorinta s-a indeplinit ...Problema e ca nu stiu daca ii place si ei de mine, adica stam vorbim pana la 3-4 dimineata, iesim p afara mult, ii stiu aproape toate secretele Dar ea mereu imi zice ca ii place de un tip ..si nah n-am ce zice decat bafta si d'astea

Dar e alta problema, mai sta doar 2 zile in orasu aici, apoi se duce la ea In Bucurestii straight face ..Si eu stau foarte departe de Bucurestii!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Sincer îmi pare rău pentru tine, eu iți recomand să i zici tot ce simți pentru ea, e mai bine așa chiar dacă pleacă.Eu nu am vrut să-i spun la o fată ce simțeam față de ea și am regretat și încă regret.Nu face același lucru spune-i ce simți nu ai nimic de pierdut, te ve simti mai liber.

1 răspuns:
| NoMusicNoLife25 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa ii zici ce simti pentru ea apoi totul va decurge de la sine
Daca asta nu merge mai asteapta o stea cazatoare si retrage-ti dorinta happy
Bafta!