| anonim_4396 a întrebat:

Http://glasul-barfei.blogspot.com.
Nu exista nimeni cu simtul umorului care sa aprecieze ceea ce este scris aici? Adica, ce o fi gresit la acest blog?

Răspuns Câştigător
| sburlea a răspuns:

Da saitul asta e chiar tare doar ca nu stiam ca exista

4 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Oau. ii chiar super, nimic gresit, funda?
'

| sergent91 a răspuns:

Este un blog interesant.

| kqwjy a răspuns:

Hey, nu te intrista, poate ca sunt persoane care admira blogul tau.
de exemplu, eu.
e foarte tare \m/.
faptul ca ai stat sa scrii despre acele filme. a fost dragut din partea ta.
bravo!

| Aleeeka a răspuns:

Te-ai gândit că poate aspectul lui nu face ca ceea ce scrii să fie apreciat? Adică încearcă să combini aspectul cu posturile.
M-am uitat pe blog şi am văzut mii de culori, încearcă să te axezi asupra unei culori sau două, nu aspura unui curcubeu întreg.
Posturile fă-le cât mai drăguţe la vedere, nu lungi, că aşa e omu' nu citeşte ceea ce e lung. Încearcă să pui câteva poze ca să mai învii atmosfera, le poţi lua de aici: http://weheartit.com. Site-ul ăsta îl folosesc şi eu pentru pozele de pe blogul meu.
Nu trebuie neapărat să fie amuzant ca să citim ceva, trebuie să fie captivant.

Întrebări recente