| Adorable a întrebat:

Doresc sa imi fac cunoscut blogul, la fel ca toti bloggerii si anume http://glasul-barfei.blogspot.com in speranta ca ma voi alege cu cititori, comentarii sau macar vizite. Se poate? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Serios imi place f mult.Este original nu seamana cu restul blogurilor ce am vazut pina acum si totusi reuseste sa ma distreze fara sa copieze alte bloguri reusite.Deci e f cool! Si muzica imi place ce ce se aude.Succes in continuare!

| ThinkpPink a răspuns:

Ce blog dragut. Am citit ceva articole, si chiar mi-au placut. am si eu un blog, si l afel nu prea am vizitatori, da e ok. Principalul ca prietenii mei imi citesc toate articolele si le place.happy