| kinezul007 a întrebat:

Imaginează-ţi că te afli într-o barcă care se scufundă care este înconjurată de rechini, cum supravieţuieşti?

Ce este uşor ca un fulg dar nici cel mai puternic om nu poate s-o ţină mai mult de câteva minute?

Ce s-a întâmplat în 1961 şi nu se va mai întâmpla până în anul 6009?

Sunt 5 mere într-un coş şi 5 persoane. Cum dai la fiecare persoană un măr astfel încât să rămână un măr în coş?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

1.Sunt mai multe variante.Nu supravietuiesti/Iti imaginezi ca rechinii dispar/Greu.
2.O hartie sau alta chestie care arde.
3.Nu cred ca s-a intamplat ceva...
4.Dau 4 mere la 4 persoane si ultimei persoane ii dau marul cu tot cu cos.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La prima daca ai arma in barca omori rechinii. la a doua cred ca e visul... la a treia nu stiu ce s-a intamplat in 1961 si la ultima dai la primele 4 persoane un mar si ultimul mar il lasi in cos si ai dai cosul ultimei persoane. Nu stiu daca e bine pentru ca nu am stat sa ma gandesc.

| TheStory a răspuns:

1. Nu ai ce face
2. Aerul
3.De unde sa stiu
4.Omori un om

| Jee354 a răspuns:

1.)Nu se poate parerea mea pentru ca barca este inconjurata de rechini
2.)Nu inteleg ce vrei sa spui
3.)Dau marul meu persoanei respective si eu nu mai mananclaughing
4.)Nu ma pricep la ghicitorilaughing

| kinezul007 explică:

Raspunsurile erau(sunt):1. greu laughing)))))))))
2. chibritul tongue
3.nimic
4. Dau 4 mere la 4 persoane si ultimei persoane ii dau marul cu tot cu cos. BulletsAreBetterThanWords a stiut. are funda bravo