| RaR a întrebat:

Imi apare o eroare cand deshid un metin.Am crezut ca este de la acel metin dar toate metinele fac asa imi zice the application failed initialize properly(0xc0000135). Click on OK to terminate the application va rog sa imi spune ce are dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal happy instaleaza. net framework o sa-ti mearga happy

26 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Te inteleg. ff bine...eu joc metin love struck dar...de la un timp toate metinele private nu imi mai merg cryingcrying

| RaR explică:

Da dar imi merge gta, call of duty

| YukiMrM a răspuns:

Deja numai ai cum sa faci metinul pana nu schimbi placa video daca pe langa asta iti mai da o eroare de genu 'no suport 3D grapghic" s-a ars plata video

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un sfat. Lasa-te de metin ca este un joc foarte foarte proststraight face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu merge petnru ca nu sti sal instalezi trebuie sal instalezi si gata trebuie sa se incarce si iti da leonisi ch1 ch2 ch3 ch4 si trebuie sa intri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare, dar nu are cum sa fie de la placa video pentru ca imi merg jocurile thinking ce naiba o aavea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceeasi eroare, dar nu are cum sa fie de la placa video pentru ca imi merg jocurile thinking ce naiba o avea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te dai cu capu de pereti pana vede cineva si mergi la psihiatru a da sa sthi ca eu as sanduca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cred ma si mie imi zice la fel de la producatori de meti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ie de la windos si mie imi face la fel si din cauza l windols nu va merge nici un metin privat

| kokomin a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai descarca flamework 2.0 si instaleazal asc ce iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da error log

| Alyn990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie tot,, LOG,, imi da cand intru in metin2 mijagi sau fatal

| 4everyou a răspuns:

Mie imi da o eroare la client la metinul meu dar de ce?
pentru ca nu e bun xamp e bun port map e bun nu stiu ce are daca schimb ip la mc cu unu la intamplare imi merge dar zice ca serverul indisponibi l si daca mil pun pe al meu de la hamachi imi apare o eroare de ce va rog ajutati-ma, Funda

| razvaneuDJ a răspuns:

Sall Nu Iti Merge Pentru Ca Trebuie Sa Ai Programu Ala Net.Framerok3.5.Descarcal
Si Vorbim Dupa Aia Si Imi Spui Daca A Mers

| Alyn990 a răspuns:

Mie imi apare,, LOG,, cand intu in metin2 fatal sau metin2 mijagi

| cristikombat a răspuns:

The instruction at "0x01bf0b29" referenced memory at "0x01bf0b29". The memory could not be "read". Click on OK to terminete the program (de ce imi apare asa)

| viper395 a răspuns:

Iti spun eu instaleaza net framework v2.0 si o sa-ti mearga funda? big grin

| bosssulll a răspuns:

Ma cine stie dc cand intru pe mkmt2 imi da eroare?

| adrian123351 a răspuns:

Si mie imi apare la fel cine ma ajuta si pe mine add: stoianovici. florinbig grinbig grin

| EscapeTheFate a răspuns:

Eroarea asta ti-l da la dinamik metin2 daca da atunci iti trebuie ceva program net framework iti trebuie asta ia vo 2 versiuni si osati miarga si nu e neaparat la dinamik funda?:Sbig grin

| anomin98 a răspuns:

Nu este din cauza placii video si din cauza ca windows nu are un anumit program instaleaza windows deluxe edition 2010

| RaspunsulMeu12121 a răspuns:

Fratilor
NU SA ARS NICIO PLACA
Ascultatima
Trebuie sa va duceti in my computer dati click dreapta pe un loc alb properites hardware an sound apoi device driver este in stanga iar apoi upload driver asta am facut si eu si mi-a mers

| xLegenda a răspuns:

Ba fratilor care ma ajuta si pe mine cu metinu va rog din suflete puppy dog eyespuppy dog eyes adresa de meil:george.stefan16 daca vreti sa ma cautati contactati-ma