| Ghost99 a întrebat:

Imi da cineva pls un site unde pot vedea cartoon network dupa ora 22 ca la mine la tv se transforma in TCM si nici pe internet nu am gasit la tv online.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/
http://ltvonline.net/home/36-tvonline/51-Cartoon%20Network
Le deschizi numai cu Internet Explorer si instalezi tot ce trebuie pentru a rula programele dorite. Gasesti pe site instructiuni.

| мızυκı a răspuns:

La toata lumea se transforma in TCM...Precum si minimax in animax

| Kampion a răspuns (pentru мızυκı):

Gresit. Doar la dolce si upc tine cartoon network 24 de ore, la minimax in animax e totul okwinking

Întrebări recente