| Andrei456 a întrebat:

Imi dati o idee ce sa fac acum ca sa nu ma mai plictisesc? Sunt foarte plictist si nu am ce face

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Uita-te la Federer - Wawrinka. Go Roger! laughing

| crytical a răspuns:

Cauta pe youtube stand up comedy cu micutu, costel sau bordea.

| Sn4k3 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma uit la un film/serial sau ascult muzica si stau degeaba. Uite 2-3 filme frumoase, daca vrei mai multe imi zici :
American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Faster
Two Guns
Bad boys 1, 2
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6,7
Si serial Supernatural, Reaper, Spartacus, Doctor Who. Daca te uiti la Supernatural si iti plac chestiile de genul asta o sa scapi de plictiseala imediat si o sa prinzi dependenta laughing. E foarte tare serialul, are de toate comedie/drama/actiune/horror si il continua. Devine mai tare de la sezonul 4. Vizionare placuta!

| Anna0111 a răspuns:

Pai:

- poti cauta pe youtube vlogeri
- asculti un alt gen de muzica
- intri pe omegle
- faci baza de niste prieteni
- iesi afara
- cauti haine vechi de care ai uitat sa le porti
- vorbesti cu un prieten la telefon
- te joci pe calculator

| CatalinaMA a răspuns:

Citeste o carte, cartile educa spiritul happy

| Adii91 a răspuns:

Introdu-ti aer in vene cu ajutorul unei seringi goale... works every time

| XxvalivalentinaXx a răspuns:

Ai putea sa mazgalesti niste reviste sau pur si simplu sa desenezi. Poti sa-ti faci o salata de fructe sau altceva de mancare.Incearca sa scrii o poveste horror, de actiune, de comedie, de drama.Fa karaoke chiar daca ai sau nu voce.Redecoreaza-ti camera(normal ca dupa acordul parintilor happy ). Uita-te la Jurnalele vampirilor, CSI sau la orice serial vrei tu sau daca nu, la un film. Poti pur si simplu sa stai in pat si sa te gandesti la viitor...
Sper ca te-am ajutatwinking

| cipriang_6311 a răspuns:

Bea o bere

| CWQ a răspuns:

Intră pe internet și caută fel de fel de informații din toate domeniile lumii ( sau din ceea ce te atrage cel mai mult ) și vei vedea ce lucruri extraordinare vei afla; încetul cu încetul vei prinde drag de citit și vei simți nevoia să intri în lumea fantastică a cunoașterii.
Este păcat să dai /dați ( spun și pentru ceilalți tineri ) cu piciorul la atâtea informații când le ai la un click distanță.

| ElenaGilbert1992 a răspuns:

Daca vrei sa te amuzi, poti face o farsa unui prieten, sa il suni si sa ii zici ca ai cazut cu bicicleta si ti.ai rupt mana si esti la spital sau ceva de genu'. Sau pur si simpul te uiti la un film de actiune sau citesti sau te joci ceva. laughing sper ca te.am ajutat.