| anamariatare a întrebat:

Imi dati o idee ce sa fac cand ma plictisesc? Atat de rau sunt plictisita!crying

Răspuns Câştigător
| Teo0stuff a răspuns:

Numara-ti firele de par din cap,daca ai dificultati,tunde-te =),preferabil chel,glumeam! Pai poti incerca sa te uiti la un serial/film,sa te joci un joc bun pe calculator,poti asculta muzica,poti iesi afara,daca nu ai prieteni nu iti recomand findca te plictisesti imediat! Daca vrei detalii de despre jocuri faine,download,poveste,raspunde 'Jocuri', daca vrei niste muzica faina, nu imi plac astea romanesti, sper ca stii engleza, scrie 'Muzica'!

3 răspunsuri:
| Teodor_Vladut_1997 a răspuns:

Plictiseala... du-te cu prieteni in oras! asta e cel mai bun lucru
iar in casa sa nu te plictisesti cauta ceva pe net eu de exemplu ma uit la Naruto, sau ma joc (mai rar doar cu prieteni) na asculti muzica... vorbesti cu prieteni pe mess o conferinta ceva caterinca si sa vezi cum trece plictisealawinking
eu cand am plictisesc de tot incep si dau un Mass la lista de mess si facebook cu "heey ce faceti" na si dupa imi gasesc pe cine sa cicalesc pana gasesc ceva de facut laughing
Iti recomand si tie!

| LoveisallIneed a răspuns:

Si eu am problema asta cateodata.Incearca sa-ti gasesti un hobby descoperati talentul canta, danseaza, picteaza sau de ce nu urmareste un serial pe net happy

| CristinaB7 a răspuns:

Apuca-te de fund si sari in sus!
Mai am o idee, scuipa in sus si asteapta sa cada inapoi big grin!