| Pawel95 a întrebat:

Dati-mi o idee ce sa fac sa nu ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Citeşte o carte, vizionează un film, răspunde la întrebări. O seară plăcută happy!

pa, pa.

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. Scoate capacul unui canal
2. Pune o saltea în canal
3. Iei plictiseala de-un crac și-o arunci în canal
4. Te arunci după ea
5. Aterizați pe saltea
6. Salteaua vă trimite înapoi sus
7. Repetați pașii până moare cineva (preferabil plictiseala)

| Reverse a răspuns:

As avea eu idei cu carul. Ma rezum doar la omoratul gandacilor din bucatarie, scuipatul pe monitor, incendierea sufrageriei, turnatul sucului pe tastatura, lovirea unitatii pana crapa iar apoi stransul pieselor de pe covor etc.
Ajuta?

| Pawel95 explică:

Sa-ti fie rusine robert48 phbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| Monikoue a răspuns:

Fa ceva tampit, dar nu rau...asa o faci pe tine de ras

| robert48 a răspuns:

Eu ti-as propune sa iei loc pe scaun, deschizi calculatorul, dai pe www.eporner.com si de acolo sentimentele tale vor deveni profunde si te vei descurca, iti garantez ca cel putin 15 secunde nu te vei plictisi. funda?