| Missygirl a întrebat:

Imi dati si mie melodii tristee?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

Nu, nu-ti dam

| BlackFuneral a răspuns:

Uite o melodie care nu e trista dar care pe mine ma linisteste:http://www.youtube.com/watch?v=zrCvsjeicnM

| Onio a răspuns:

Nu iti dam melodii triste, si stii de ce?!?! Pentru ca esti plina de viata si nu trebuie sa fi trista happy. Capul sus si zambetul pe buze tongue

| TheLordOfTheRings a răspuns:

Adele-Rolling in the depp, somone l...

| alexia222 a răspuns:

Tattoo e cea mai faina

| Ozzz a răspuns:

Evanescence si SecondHand Serenade au majoritatea melodiilor triste. Iti recomand sa asculti cateva melodii ale lor. In rest, poti cauta si "Sad Violin", "Naruto OST- Man of the world" (Acesta este un soundtrack dintr-un anime, dar este foarte trist, cel putin in opinia mea.Merita sa il asculti.) Sper ca te-am ajutat happy

| 9COZI9 a răspuns:

Nu