| Deiiuu a întrebat:

dati`mi si mie va rog niste melodii frumoasee mai lentee. si tristee. da in alta limba.

Dau Funda!:*

6 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Iron & Wine- Flightless Bird, American Mouth
DJ Aligator&Heidi Deign-Close to you
Melody-Love Story
Jennifer Love Hewitt-Take My Heart Back
Cascada-Everytime We Touch (slow version)
Celine Dion - My Heart Will Go On
Jennifer Love Hewitt-Love Will Show You Everything
Sia - My Love
Mandy Moore - Only Hope
Ady Cristescu-Nu vreau poveste de amor
Christina Aguilera - Hurt
A Fine Frenzy - Almost Lover
Danity Kane - Stay With Me
RyanDan - Tears of an Angel
Barcelona - Please don't go

Răspuns utilizator avertizat
| habibi2012 a răspuns:

Wael kfoury, fadi andrawos sunt in limba araba eu le inteleg ca am prieten arab si stiu limba dar yu intra la versuri si bagale pe google traducere

| deyu1998 a răspuns:

Dj aligator-close to you; x

| anaireves a răspuns:

Buna! Incearca genul fado (http://ro.wikipedia.org/wiki/Fado)
spre exemplu: estrela da tarde - Mafalda Arnauth; Cavalo à solta - Viviane; sau ceva sudcorean :) Yangpa - Love what to do; Park si Yoon - I do. sper sa fie cat de cat pe ce ai vrut