| Ancutss30 a întrebat:

Imi dati sj mie niste site-uri care te invata cum sa desenezi orice lucru[sau fiinte]?batting eyelashesFundita!:d

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Încearcã filmuleţele "How to draw" de pe YouTube". De exemplu, dacã vrei sã înveţi sã desenezi un fluturaş, scrii "How to draw a butterfly". Gãseşti foarte multe idei în felul acesta.winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cred ca nu poti invata de pe nici-un site.Ce e al tau, e al tau. Daca ai talent si chiar iti doresti sa mergi mai departe, te poti inscrie la palatul copiilor. Daca vrei sa o faci doar pentru distractie, poti scrie pe net : "How to draw...( si scrii ce ai vrea sa desenezi)". Succes!