| Deina198119 a întrebat:

Imi dati va rog informatii despre vanessa morgan? Dar sa fie in romana. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Hi! vanessa morgan e preferata mea alaturi de kate todd din serialul bona mea e un vampir.e super tare.nascuta pe23 martie 1992(20ani)vanessa participa la serialul bona mea e un vampir acolo unde chiar e un vampir.(actrita)si cantareata canadiana.ii place mult sa se distreze cu prietenii ei (in realitate)ca orice adolescenta de varsta ei. paparazii mereu o urmaresc si practic nu o LASA SA RESPIRE AER.cateodata sunt chiar enervanti.se spune chiar ca vanessa e cu zac efron.chiar spune impreuna cu iubitul ei ca iubesc animalele.te PUP!

2 răspunsuri:
| kyara10 a răspuns:

Vanessa morgan e preferata mea alaturi de kate todd din serialul bona mea e un vampir.e super tare.nascuta pe23 martie 1992(20ani)vanessa participa la serialul bona mea e un vampir acolo unde chiar e un vampir.(actrita)si cantareata canadiana.ii place mult sa se distreze cu prietenii ei (in realitate)ca orice adolescenta de varsta ei. paparazii mereu o urmaresc si practic nu o LASA SA RESPIRE AER.cateodata sunt chiar enervanti.se spune chiar ca vanessa e cu zac efron.chiar spune impreuna cu iubitul ei ca iubesc animalele.

| mutulica73 a răspuns:

Daipe wikipedia si in stanga alegeti limba romana.