| Jeozelin a întrebat:

Imi dati va rog mult un cont de Moshi monsters cu membru sau daca nu aveti sau nu vreti sa-mi dati macar unul de nivel 8? Daca chiar vreti sa-mi dati (de si ma indoiesc) putetiti sa mi-l trimiteti pe id-ul dsmerea. Va rog muuuuult.La revedere!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmmmmm 0

| StefaniaM a răspuns:

Poftim.Sunt level 12, am 8000 de rox si 4 camere.Username:Steshine
Parola:Giulia
Funda?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu is membru da til voi da
eu nu mai joc
pentru informatii mess primacdaniel@yahoo.com

| bogdanme889 a răspuns:

Eu nu sun membru.Dar pot sa ma fac cu coduri.Iti dau contul meu utilizatorul este bogdanme889 si parola este panzer