| Jeozelin a întrebat:

Va rog mult sa-mi dati si mie un cont de pandanda cu membru va rog mult de tot. JUR ca nu stric nimic vreau doar sa vad cum e sa ai membru.Nu am cont de nivel mare si nu stiu sa vand sau sa schimb parola (nici nu stiu daa este posibil)Va roooooooooooooooooooooooooog mult de tot. Daca vreti sa ma ajutati si pe mine cu un cont membru o sa va dau : 1)fundita 2)vot folositor 3)cont de pe www.adopt me.com cu 10 animale. va rog eu cat de mult pot! ID DE CONTACTARE : dsmerea@yahoo.com multumesc ca ati citit macar.

1 răspuns:
| bogdanelfight a răspuns:

Ba copile numa soramea se joaca recent si are 7 ani si nu inteleg ce coptil mic poa sa puna asa intrebari de tata prostia