| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge nfs shift?
Am procesor amd athlon 64, 2.21 gHZ
1 gb ram, placa video nVidia Geforce nu stiu cat 512 mb...
O sa imi mearga NFS SHIFT DACA IL BAG?(NU IN ReLUARE)

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Deci in concluzie o sa mearga in reluare sau nu?

| laurentiu a răspuns:

Ai placa video mica, iti trebuie de cel putin 1G

| laurentiu a răspuns:

Concluzie!

nici nu o sa iti intre in joc cere o gramada de 2 ori cat ai tu placa video
eu ce sa mai zic cu 124mb laughing
bafta!

| CAMIOANIEEE a răspuns (pentru laurentiu):

Esti prost.Eu am NFS Shift de mult timppe placa de 512MB, ATI RADEON R4350 si mi se vede perfecto, nu se misca deloc in reluare, asa ca tati cu 1GB placa video, la jocul asta cere miim256 si recomandat 512 asa ca taci dracu din gura.

| vlad93fcv a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri intrii aici, cauti jocul, dai Can you run it? si aflii :)

| asdD a răspuns:

Da! doar putin putin in reluare si o sa si se vada soarere ff mult

| Ionut_5706 a răspuns:

O sa stai putin mai mult la incarcat deoarece ai doar 1gb RAM si procesor single-core, nvidia GeForce minim 9600GT/8800GT sau Radeon peste seria 46xx ca sa nu ti se miste in reluare si sa nu sari calu' cu detaliile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai detaliat nu se poate?
despre placa video, ce serie e?
procesorul ala athlon 64 la 2. 21 e dual-core?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am procesorul Intel Celeron E3200 dual core 2. 40GHz 2GB Rami placa video nVidia 512mb 6600 imi poate spune cineva daca merge?happy