| JustinEIubyMeu a întrebat:

Imi puteti da niste idei pentru petreceri in pijamale? funda

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

A-ti putea sa va uitati la filme de groaza sa dansati sa va bate-ti cu perne, sa ascultati muzica, etc.
Acum cateva zile am fost la o petrecere in pijamale si a fost super!
fundita? plz sunt noua si nu prea amwinking

2 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Foarte muuulte:
poti sa te uiti la filme de groaza, daca nu-ti plac: ceva comedii
poti/puteti sa va uitati in reviste
puteti sa va bateti cu perne
ascultati muzica
dansati
eventual faceti o prajitura/un tort impreuna [suna ciudat dar crede-ma e foooarte amuzant]
daca este doar cu fete: discutati despre baieti
jucati diveste jocuri: adevar sau provocare[cu sticla], jucati carti
mancati popcorn
va puteti machiA reciproc
va faceti unghiile
va faceti parul
Karaoke
ziceti glume/bancuri
farse la telefon
daca nu, intra aici:
http://www.roportal.ro/......e-1924.htm
cu placere [funda, plz]
(^_^)

| Revy a răspuns:

Puteti sa priviti filme de dorit comedie despre adolescenti... stiu citeva : wild child,sydney white, it's the boy thing girl...
Cumpara mincare,, fast food,,
Ceva karaoke! Sper ca ti-am fost de ajutor.