| thennexxt a întrebat:

Vreau si eu niste idei de jocuri pentru petreceri in pijamale... daca se poate niste idei mai originale(dar ziceti tot ce stiti)

4 răspunsuri:
| crys23 a răspuns:

Bataie cu perne
laughinglaughinghee hee

| 0Isabelle0 a răspuns:

Salut! Poti sa te joci in pijamale dea cantatul, sa sariti in pat, sa va bateti cu pernele, sa mancati floricele si sa va uitati la un film drama! Eu asa am facut cu prietenele mele! A fost TARE! Daca vrei, fa ca mine, pentru ca ne-am distrat toata noaptea!:*:*:*

| PennyLane a răspuns:

Depinde ce varsta ai laughing Voiam sa-ti dau ideea "jocurilor de baut", dar daca esti micuta le puteti inlocuii cu altceva. Cu provocari, de exemplu. Daca te lasa parintii, gatiti impreuna big grin Tu si invitatii, acum depinde cati sunteti. Pregatiti mini-pizzas, sandwich-uri, clatite si alte gustarele de astea. Popcorn! Sau ciocolata calda cu bezele, iarna... Filme, jocuri cu carti. Twister daca ai, sau alte jocuri gen BandHero. Incercati sa faceti cuiva o farsa, pregatiti-o in avans. Poti sa-i pui si o tema petrecerii; si sa dansati sau batai cu perne. Daca sunteti majoritatea fete, jucati-va de-a salonul si faceti-i pe baieti sa va macheze sau voi pe ei. Sau jocuri de genu' "ghiceste..." In care le dati sa guste ceva sau sa miroasa fara sa se uite. Jucati rummy sau depanati amintiri! Oricum, depinde de grupul tau, si ca varsta, si ca gusturi. Acum, tu ii cunosti!

Eu zic sa dati drumul la imaginatie si sa fiti pusi pe sotii, ca n-are cum sa iasa rau! Mai ales daca nu va certati intre voi. Aici trebuie sa ai grija... sper ca te-am ajutat! Distractie placuta!
Pace! happy

| Andrascumpa a răspuns:

Pai:goodgame Disco, goodgame Cafe aici trebuie sa iti faci cont dar Friv si Kizi sunt site-uri cu foarte multe jocuri dar incearca si:y8, y9, y7...sunt mai multe a da si zoomumba si aici trebuie sa iti faci cont oricum.Succes! Funda?