| deeaDDD a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri frumoase,despre viata de zi cu zi, tristete bucurie?!

Răspuns Câştigător
| BeCaUsEiLoVeYoU a răspuns:

Nu ma crezi in stare? nici O problema.Nu ma cred nici eO.da` fereshte`te de ziua in care O sa prind tupeu

*.Ma inVidieZi'. InceaRca Sa fII maI buN daca potZs'.Nu iti plAce' cum ma imbRac.Nu te uita'.Te deraNjeaZa limBaju meU.Nu ma AsculTa fraiere'

*CaRaCtErUl tAu nAsHpEt ma InSpIrA Sa`ti dAu jEt

Am auzit ca lumea vorbeste km mult... nu am timp sa ascult. nu am timp de vorbe'n vant. si barfe. toate astea... nu au km sa ma afecteze. asa e. lasa'i sa comenteze. invidiaa!

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

Copilaroasa? Da pentru ca imi placetongue Matura? Doar cand vreaubig grin Nebuna? Tot timpul. Prieteni mei? Cei mai tari oameni:X Vrei sa-mi fi prieten? Demonstreaza ca meriti :] ---

Poate am aere in cap, asta e problema mea. Nu poti sa ma suporti, asta e problema ta :] Nu ma cunosti, nu mai comenta devilAi grija de viata ta, nu de-a mea

Nu mai sunt fetita pe care o Stiai u`mai Demult Poate nici n`ai observat De la un timp am Mai crescut Aqum tipa ca M`ai pierdut!

Sunt fitoasa si am stil, fata, spate, si profil...sunt o fetita cuminte si te fac doar din cuvinte. funda:X...

Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva, acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar, nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!

Ce unii au si nu apreciaza. altii isi doresc si doar viseaza!

4 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Jakoban a răspuns:

Nu va fie frica de fericire"Pentru ca ea nu existacrying

| lucian_2018 a răspuns:

Hai pune-ma la incercare
Sa vezi de ce-s in stare
Te dobor la pamant
Dintr-o singura miscare

Sunt un titan celebru pe oriunde
Lumea innebunesti cand brigada mea patrunde
Gaborii vor sa ma infunde,
Iar cei mai saraci cu duhul au inceput sa ma confunde

Barbatu intr-adevar e-o specie aparte
Dar cum sa spui vreodata ca el vine de pe Marte

Baby lasa sentimentili
Sex direct eu nu vreau sofistichetili

M-ai cautat, ti-ai gasit beleaua
Te bat rapid ca steauawinking

| RossieR a răspuns:

Oamenii mincinosi sunt ca gandacii:nu mi-e frica de ei, dar mi-e scarbastraight face