| Cristian2003 a întrebat:

Imi puteti spune care este povestea din Until Dawn si cati pot trai la sfarsit?

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Toti pot muri si toti pot trai
WUT? cum?
habar n-am
aici ai toate datele :
http://until-dawn.wikia.com/wiki/Until_Dawn
Toti in afara de cele 2 fete de la inceput
Toate mortile sunt determinate de cat de repede te grabesti sau de ce alegi
Cel putin asa am vazut pe wiki, fiecare moarte este determinata de o alegere gresita
de asta sunt cam 8 finaluri
Fiecare final cu cate 1 om in -
Stiu ca poveste este inspirata din realitate dar nu cred ca cineva putea face 100% acelasi joc ca si ce s-a intamplat acolo

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

De ce nu joci tu singur jocul de mai multe ori si o sa vezi happy, nu e misto sa stii finalul happy