| ZoOzOLe a întrebat:

Imi puteti spune cateva mesaje scurte pentru colegi la terminarea scolii?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Oare cand voi putea sa va mai strang din nou in brate? Nici eu nu stiu si incerc sa nu ma gandesc prea mult la asta. Felul in care ati aparut in viata mea a fost un miracol.

Va multumesc ca ati fost alaturi de mine atat la bine cat si la rau sper ca o sa gasiti calea ce-a mai usoara pentru a devenii ce doriti si succes in continuare cred ca asa ar trebui sa le spuitongue