| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme cu droguri (dar nu neaparat cu batai, gangsteri, etc etc)? In genul Weekend cu mama.

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Basketball Diaries, cu Leonardo di Caprio, Wasted(2002), Candy, cu Heath Ledger, Trainspotting, Pure(2002), Sid and Nancy, biografia lui Sid Vicious, solistul trupei Sexy Pistols

| coconut_2092 a răspuns:

Blow

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Unul foarte bun este "Training day". E cel mai bun film pe subiectul asta si e destul de real...nu e doar o poveste. Vizionre placuta!

| Pancake a răspuns:

Requiem for a Dream - am auzit ca e foarte bun. Sper sa iti placa. big grin

| rserpu a răspuns:

Daca vrei, dar daca vrei un fim bun, cauta City of GOD, e un fim brazilian, tare tare de tot.