| Lorenna88 a întrebat:

Imi puteti spune site-uri cu diferite imagini super

Răspuns Câştigător
| Mέℓℓ a răspuns:

Favim- o gramada de poze tari
Pinterest -de asta sunt foarte multumita
Tumblr
CocoPa

4 răspunsuri:
| ForeverAloneGirl a răspuns:

Www.weheartit.com
www.tumblr.com
Eu le folosesc pe acestea și sunt foarte mulțumită. :) Sper să te ajute!
Fundă?

| Lorenna88 explică (pentru ForeverAloneGirl):

Stiu dar vreau ceva mai nou

| 09ion09 a răspuns:

Salut Gaming-Zone include doar jocurile Free-To-Play.Doar pentru distractie.Nu uita sa dai un Like daca ti-a placut Pagina de FaceBook. https://www.facebook.com/moldovagaming Suntem la inceput dar avem planuri mari. Puteti sa ne ajutati cu 1 like, P.S : Aici va puteti aduce echipele de League of Legends si Cs, si puteti sa ne mai sugerati jocuri free in echipe. Aici punem si pozele hazlii sau banale din jocurile pe care le jucam si nu numai. Vor fi si concursuri ( CU PLATA ) in league of legends si in cs, vom vedeam inca la ce jocuri mai facem concursuri dar avem nevoie de tine pentru a avea oameni pentru a participa si pentru a ne urmari ...Primul care isi aduce echipa sa ii dau FUNDA, nu uita (joc, concurs, plata;) )