| jwhfghagr a întrebat:

Imi recomandati va rog ceva produs pentru par, sa imi stea drept si pe vreme ca asta? am parul cret natural si cand il intind sta perfect dar daca ies afara se increteste la loc. funda.multumesc

Răspuns Câştigător
| gen_8873 a răspuns:

Exista la L'OREAL o crema pentru ca parul sa stea drept, dar aceasta se aplica pe parul intins cu placa. Aceasta crema ii ofera mai multa rezistenta adica poti sta cu parul drept 3-4 zilewinking
Si daca nu iti place metoda cu cremaiti poti achizitiona o PLACA DE PAR BRAUN, este foarte buna.Are o prietena de-a mea, si isi intinde parul [acesta fiind cret], si ii sta 2-3 zilewinking
Eu zic sa incerci macar pe una din ele big hug
Sper ca ti-am fost de folos! :*
FUNDAA?!:*

| gen_8873 a răspuns (pentru gen_8873):

Mersii frumos pentru funda :*

1 răspuns: