| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti niste carti si filme cu omuleti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cumva din caietu ala de vacanta de la romana? happy Eu la carti am scris: "Amurgul elfilor" de Jean-Louis Fetjaine si "Ultimul elf" de Silvana de Mari; iar la filme am pus: "Spiridusul" 1993, " In cautarea inimii fermecate" 2007 si " The Brrowers" 1998... altceva nu am gasit laughing

42 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Carti si filme cu omuleti?confused Pai nu stiu sigur ce doresti, dar recomand cartile si filmele: Arthur and the minimoys.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

big grin da e caietul alawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am ajuns acum la foaia aia...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...eu am mai sris Degetica laughing nu stiu daca e prostie sau nu... e micuta

| Dyss11dyss a răspuns:

Si eu am caietul. mz de ajutor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degetica de hans christian andersen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce clasa sunteti astia cu caietul cu omuleti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo am ajuns si eu pag 98

| Mera a răspuns:

Clasa a sasea suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM si eu caietul ala...mz pentru raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare porcarie caietul asta preferam sa citesc o tona de carti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kkjjjj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am caietu... e o porcarie...ms oricum:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca toti copii au caietul ala nashpa...pe TPU am gasit foarte multe raspunsuri.Am si eu o intrebare:cine ma ajuta la ala cu Dilematix? ca nu stiu nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru ajutor...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e acel caiet de vacanta

| elenutsaelena a răspuns:

Si eu am caietul asta.MEREU imi fac temele de pe caiet pe TPU.

| ionutu99 a răspuns:

Meralaughingsi eu am caietul ala...si chiar acum cautam carti si filme ca omuletirolling on the floorsi caietul asta e cel mai stupid caietbig grinbine e bun pentru distractie...si nu in ultimul rand trebyuie sa scriem 10000de compuneribig grinpup:*:X

| thebestmen a răspuns:

Ms de raspuns si eu am caietul

| scumpa_1830 a răspuns:

Sall. eu sunt in v dar profa mi-a dat caiet de v|... e naspa. si o groaza de compuneri :d

| eneadrian a răspuns:

Ooooooooooooofffffffffff frate si eu am caietu asta e asa dev naspa sa ma p.s pe el

| eneadrian a răspuns:

Si eu am cartea aia de vacanta ce naspa e

| Pisicanazdravana a răspuns:

Puteti sa ma ajutati cu caietul acela de vacanta? Va ajut si eu! Promit happy

| BeYourserlf a răspuns:

Bai dar la pagina 99 ce poezie ati scris? plss imi spuneti si mie va rog frumos:*:*: pup

| Pisicanazdravana a răspuns:

Pai reiese de la sine. Deja textul este ff putin sub forma de versuri, tu trebuie sa inversezi cuvintele si e gata! Sper ca tim fost de ajutor!

| GabyLondo0 a răspuns:

Caietul asta de vacanta e mai plictisitor decat sa stai intr-o zi cu soare la ora 1-2 si sa te uiti in sus straight face

| Skitoo a răspuns:

Ce caiet naspa! Dar la mate e si mai si...

| Kadii a răspuns:

Mai eu nu stiu ce caiet de *** ne-o dat la scl da eu nu pricep nimic din el, e o porcarie :@

| R0xXxY a răspuns:

Msssss de ajutor! pwpici