| BruneTTe a întrebat:

Imi spuneti niste locuri interesante unde s-ar putea tine un majorat?

3 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Pai un local frumos aranjat, sa il inchiriezi pentru o seara, sau la cofetarie apoi in club/discoteca, sau intr-o vancanta la munte la o cabana(asta depinde si de situatia materiala), sau de ce nu acasa happy
Nu conteaza unde faci, conteaza sa te simti bine si sa fii aproape de cei dragi

| ellalife a răspuns:

Pai depinde din ce oras esti, inchiriezi un local si te interseszi daca poti sa-l decorezi cu cateva aranjamente personalizate, cum ar fi un La multi ani (nume), imaginatie sa ai, sau poti sa-l faci la un prieten/ruda cu o casa mai incapatoare daca este de acord, sau intr-un club, daca vrei sa fie mai putin costisitor inchiriezi o masa mai mare si gata! Am mai multe idei, acum depinde de buget si timp.
Zi buna!happy

| MaryNepotu a răspuns:

Pai un club o discoteca depinde.