| malaua a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce as putea scrie intr-o felicitare pentru un majorat va rog... dau fundita pentru cel mai bun texttongue

Răspuns Câştigător
| acris a răspuns:

La multi ani si in primul rand vreau sa iti multumesc ca mai invitat. nu imi vine sa cred ca timpul a zburat asa de repede si tot ceea ce iti doresc este sa ai parte de tot ceea ce iti doresti. acum ai trecut pragul si intri in lumea celor maturi si iti doresc o viata fericita si traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima pentru ca doar o data in viata faci 18 ani

la multi ani

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

18 ani. E mult, e puţin? Nu, nu te grăbi să răspunzi, anii aceştia nu se măsoară în luni, zile, ore. 18 ani... şi zeci de voci ce te cheamă în aventuri nemaipomenite, sute de gesturi ce se vor înfăptuite, mii de pânze umflate în vânt pe sute de catarge pornite să descopere noi Americi, milioane de visuri de îndeplinit... Iubeşte, zâmbeşte, descoperă, visează, ai 18 ani o singură dată!

| psiholoaga a răspuns:

Yeeeey! Acum poti sa bei. Legal.

| viatadecacatt a răspuns:

Draga x, iti multumesc ca m-ai invitat la majoratul tau, iti urez un sincer La multi ani si sa ai parte numai de bucurii in viata, de acum esti major/majora.Sa ne traiesti!laughing

| Slavic a răspuns:

Bună.

Crăciun fericit și ție alături de cei dragi, masă îmbelșugată, fericire, prosperitate și multă, multă sănătate.

La Mulți Ani!

Pa, pa.

| arysa a răspuns:

Sa ai parte de caldura razelor de soare, de zambetul celor dragi si de momente de neuitat in fiecare zi din viata ta. La multi ani!

| ralucutsa_9367 a răspuns:

Ai mai urcat o treapta pe a vietii scara eu iti doresc din suflet a 100 a primavara, iar cand te vei uita inapoi sa nu ai urme de noroi ci doar frumoase fapte...La multi ani!

| sorina_2296 a răspuns:

Iti dau doua exemple pentru o fata si pentru un baiat.
Baiatbig grinreaga prietene ne cunoastem de mut si iti doresc drum bun in viata! Succes!
Fata:Esti draguta si te imbraci mereu la moda, Drum bun in viata!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrye Un ghiocel din inima mea
O primavara din sufletul tau
Si un gest de primavara din partea mea