| cosmyn110895 a întrebat:

Imi spuneti si mie cand apare Metin3... daca stiti. raman datorwinking Multumesc

12 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

O sa para si Metin 3 candva, dar inca nu exista.

| Zenithf a răspuns:

Ma tem ca nu apare. Cum stai cu engleza? Daca te descurci cat de cat, iti recomand sa joci un alt joc, sunt gramada de mmorpg-uri free care sunt mult mai faine decat Metin.

| RapperuL_7603 a răspuns:

A aparutwinking : New-metin3 [scrie pe google]fundita? puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Dragos_9559 a răspuns:

Exista un metin privat numit metin3, am jucatie destul de fain
primesc si eu fundita

| Fatayou a răspuns:

A aparut mt3 ca stiu ca joaca un coleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in 2012

| Shinobi764 a răspuns:

Metin3 nu exista si nu va exista niciodata dar exista o companie numita crimson games care vor sa faca un joc inspirat din metin doar ca cu grafica si gameplay foarte bune jocul se numeste heroes of asgard si s-a presupus ca ar fi trebuit sa apara pe la sfarsitul lui 2015 dar nu a aparut nici acum iar pe site-ul lor se asteapta a se termina in tarziul anului 2016, dar nu toate elementele sunt copiate din metin2, eu personal chiar daca ar aparea si acum nu as putea sa il joc ca am pc varza si nu suporta grafica buna.

| ionut_8387 a răspuns:

Nu cred ca mai apare

| anco a răspuns:

Am auzit ca va aparea in mai