| Bby22 a întrebat:

In cat timp imi creste parul daca ma dau cu ulei de ricin?

7 răspunsuri:
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Cam o saptamana sau o luna

| plasticsmile a răspuns:

Depinde de par pentru ca la unele persoane isi face efectul la altele nu ...incearca si vezi ce efect are la tine tongue

| Goofy77 a răspuns:

Uleiul de ricin doar ajuta la mentinerea parului adica sa nu mai cada

Răspuns utilizator avertizat
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

In cateva saptamani

| milckey16 a răspuns:

AA pai depinde mie mi-a crescut in 3 zile, deja vedeam diferentele(ma dadeam pe sprancene ca ma pensasewm oribil) dar la parul din cap e cam acelasi lucru

| underground05 a răspuns:

Nimeni nu stie exact in cat timp! dar cu siguranta nu peste noapte! trebuie sa ai rabdare