| AlexaPunct a întrebat:

In cateva zile implinesc 18 ani si vreau sa-mi sarbatoresc majoratul, doar ca nu stiu unde. Precizez ca as vrea sa am in jur de 15 invitati, iar meniul de persoana sa nu depaseasca 60 de lei. As prefera un local unde sa pot pune ce muzica vreau si sa fie destul de spatios. Astept idei, multumesc mult! :*

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Te duci la kfc sau McDonald laughing (P.S.: trebuie' sa te duci la 12 noaptea sa tii libere 15 mese, ca altfel se ocupa toatelaughing ).
Sau mai bine te duci la un restaurant oarecare si iei pizza si un suc la fiecare, ca le ajunge si iesi mai ieftin de 60.

| pelmusantonio a răspuns:

Poti sa te duci la un restaurant decent..Comanzi o pizza laughing Poti sa inchiriezi o masa. sau poti sa iei una intr-un loc fara persoane.